Vi arbetar på LL-förlaget

Peter Wilcke, chef för LL-utgivningen
peter.wilcke@mtm.se

Hanna Larsson, förläggare
hanna.larsson@mtm.se

Andreas Palmaer, förlagsredaktör
andreas.palmaer@mtm.se

Amalthea Frantz, förlagsredaktör
amalthea.frantz@mtm.se

Amanda Idberg, förlagsredaktör
amanda.idberg@mtm.se

Jenny Larsson, förlagsredaktör
jenny.larsson@mtm.se

Vill du skicka oss ett lättläst manus?
Läsa mer om manus

OBS! Du beställer inte böcker direkt av oss på förlaget.
Ta kontakt med Karin Husberg om du önskar recensionsex av någon bok. karin.husberg@mtm.se

Dela på Internet: